Pielęgniarka
Miejsce pracy:
Wrocław
Obszar:
Medyczna
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
17/01/2023
Zakres obowiązków

- Asysta dla lekarzy wykonujących procedury zabiegowe, zarówno z zabiegów transplantacji włosów jak i medycyny estetycznej i chirurgii.

- Przygotowanie tkanek do przeszczepu

- Implementacja przeszczepów

- Zmiany opatrunków

- Przygotowanie sali zabiegowej, narzędzi i materiałów

- Obsługa sprzętów i aparatury medycznej

- Przestrzeganie procedur pielęgniarskich i higienicznych

- Pobieranie krwi

- Sterylizacja narzędzi

- Prowadzenie dokumentacji medycznej obowiązującej w klinice

- Przestrzeganie praw pacjenta i ochrona danych osobowych

- Umiejętność postępowania z procedurami medycznymi, znajomość technik postępowania z lekami, odpadami medycznymi, środkami dezynfekcyjnymi

Oferujemy
  • Pracę w nowoczesnej klinice w doskonałej lokalizacji centrum Wrocławia.
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe ( podstawa + premia)
  • Pracę w młodym,ambitnym zespole
  • Zdobycie cennych, unikatowych umiejętności i szkoleń  w jednej z najlepiej rozwijającej  się dziedzinie medycyny
Warunki zatrudnienia

  Umowa o pracę

Poszukujemy osób

  Studentki ostatniego roku pielęgniarstwa oraz absolwentki kierunku.

  Wymagania :

- Wykształcenie wyższe kierunkowe

- Zdolności manualne

- Wysoka kultura osobista i komunikatywność

- Empatia i życzliwość w stosunku do pacjentów

- Umiejętność pracy w zespole

- Mile widziane znajomość języka angielskiego

Kontakt
Wszystkie szczegóły zostaną przekazane aplikującym na spotkaniach rekrutacyjnych
Osoba do kontaktu Piotr Nowak tel 168 241 e mail : biuro@hcclinic.pl
Lista pracodawców