Lekarz Psychiatra
Miejsce pracy:
Wrocław
Obszar:
Medyczna
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
zlecenie
Oferta ważna do:
07/12/2022
Ogólne informacje o firmie
Esselity Tomasz Stec
Główne zadania
  • Konsultacja psychiatryczna

  • Wypisywanie leków

  • Współpraca z naszymi Paniami psycholog

Oferujemy
    • Przejrzystą umowę stworzoną przez prawników. Możliwe indywidualne zmiany w umowie.

    • Wynagrodzenie w wysokości 130zł za każdą odbytą wizytę pacjenta. Stawka wynagrodzenia może wzrastać wraz ze zwiększeniem ilości przyjmowanych pacjentów, jesteśmy otwarci na dyskusje.

    • Zabezpieczenie prawne. Współpracujemy z kancelarią prawną, w przypadku zagadnień prawnych możemy pomóc.

    • Nowocześnie urządzone, klimatyzowane gabinety.

    • Elastyczny czas pracy.
Warunki zatrudnienia

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie lub kontrakt B2B

Poszukujemy osób

Zajmujemy się wyodrębnianiem dziedzin, które najsilniej wpływają na życie człowieka i skupiamy specjalistów z tychże dziedzin.

Zależy nam na współpracy z naszymi Paniami psycholog. Mamy już bazę pacjentów do obsłużenia.

Lista pracodawców